.REJESTRACJA

Zespół tłumaczy przysięgłych pracujący w naszym biurze oferuję bardzo szeroki zakres usług z branży, wykonujemy tłumaczenia od wielu lat zapewniajac wysoki standard oferowanych usług. Wszyscy tłumacze posiadają uprawniennia tłumacza przysięgłego, a każde przekładane teksty są bez problemu honorowane w każdym urzędzie. Przekładamy wszelkiego rodzaju dokumenty, od prostych zaświadczeń, zwolnień lekarskich, dyplomów, świadectw, dokumentów samochodowych itd. do bardziej skomoplikowanej dokumentacji często technicznej oraz specjalistycznej z różnych dziedzin.

Tłumaczenia dokumentów online - wycena

Istnieje możliwości przesłania wszelkiej dokumentacji drogą mailową oraz odebrania wykonanego tłumaczenia za okazaniem oryginału. Wszelka dokumentacja niestandardowa podlega indywidualnej wycenie, tłumacz ocenia ilość stron, oraz stopień trudności przekładanego tekstu. Jedna strona przeliczeniowa to 1125znaków liczonych ze spacjami, przekroczenie tego limitu otwiera kolejną stronę. Proste dokumenty jak: zwolnienia, zaświadczenia, dokumenty samochodowe itp. najczęściej podlegają stałej opłacie, choć zależy to również od języka na jaki przekładamy tekst.

Wszystkich zainteresowanych określeniem kosztu i czasu wykonania tłumaczenia prosimy o kontakt z obsługą naszego biura, po przesłaniu na adres email: bakkrat@wp.pl dokumentów nasi tłumacze oszacują koszt oraz czas oczekiwania na gotowe tłumaczenie. Po przesłaniu dokumentów do wyceny prosimy o kontakt z obsługą naszego biura tłumaczeń aby potwierdzić odebranie materiałów.

Biuro tłumaczeń - nasi tłumacze przysięgli

Poniżej przedstawiamy zestawienie najbardziej popularnych języków z których nasi tłumacze wykonują tłumaczenia, jeżeli posiadają Państwo dokumentację w innym języku niż wymienione poniżej prosimy o kontakt z obsługą. Przekładamy również teksty w innych językach po ówczesnym ustaleniu kosztu oraz terminu realizacji powierzonego nam zlecenia.

Uwaga* - wyszczególnione ceny są poglądowe i nie stanowią końcowej oferty chandlowej,w niektórych przypadkach dokumenty samochodowe (dowód rejestracyjny) składają się z kilku odrębnych części które nie zawsze są tłumaczone w komplecie. Wszystkie dokumenty niestandardowe podlegają indywidualnej wycenie,dopiero po zatwierdzeniu przez klienta końcowej ceny i czasu realizacji zlecenie jest wykonywane.

rejestracja pojazdu

Administracja w domu nic prostrzego !

teraz zarejestrujesz pojazd lub wykonasz tłumaczenie nie wychodząc z domu.

Czytaj więcej
rejestracja pojazdu

Akcyza przez internet ! Nowość

opłać podatek akcyzowy przez internet z domu

Czytaj więcej

Obsługujemy całe województwo pomorskie

potrzebujesz pomocy w innym mieście
skontaktuj się z nami

 • GDAŃSK
 • GDYNIA
 • SOPOT
 • PRUSZCZ GD
 • KOŚCIERZYNA
 • KARTUZY
 • WEJHEROWO
 • MALBORK
 • TCZEW
 • PUCK
 • STAROGARD GD
 • WŁADYSŁAWOWO
Kontakt

Masz pytania ?

porozmawiaj z naszym konsultantem

Proszę wybrać interesujący temat i przesłać swoje dane kontaktowe, nasz konsultant skontaktuję się z Państwem i odpowie na każde pytanie.